Филтри -

Мини валјаци за асфалт Wacker Neuson

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Мини валјаци за асфалт Wacker Neuson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.784 € PLN 28.900 PLN
Ширина на валјак 820 мм
Година 2012 Километража 810 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
6.338 € PLN 27.000 PLN
Ширина на валјак 820 мм
Година 2012 Километража 1409 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.770 € PLN 45.900 PLN
Ширина на валјак 820 мм
Година 2017 Километража 461 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
11.010 € PLN 46.900 PLN
Ширина на валјак 820 мм
Година 2016 Километража 770 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.330 € BRL 176.000 R$
Година 2008 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
мини валјак за асфалт Wacker Neuson RD12A мини валјак за асфалт Wacker Neuson RD12A мини валјак за асфалт Wacker Neuson RD12A
3
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Година 2015 Километража 890 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.600 €
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 2650 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
12.210 € PLN 52.000 PLN
Година 2017 Километража 716 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
5.633 € PLN 24.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
2.999 € Со вклучен ДДВ
Ширина на валјак 650 мм
Година 2003 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1890 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
7.276 € PLN 31.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
6.807 € PLN 29.000 PLN
Година 2011 Километража Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
7.629 € PLN 32.500 PLN
Година 2013 Километража 350 м/ч Сила
Полска, Klęczany
Контактирајте го продавачот
9.366 € PLN 39.900 PLN
Година 2016 Километража Сила
Полска, Klęczany
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
8.890 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2014 Километража 1195 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се