Филтри -

Камиони-мешалки Scania

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

93 огласа: Камиони-мешалки Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.450 € GBP 19.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 249039 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон Karrena
Година 2005 Километража 296000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 15070 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1978-06-01 Километража 143192 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 17580 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 15610 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 08/2012 Километража 294088 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Носивост 15440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³
Година 2016 Километража 219980 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter Модел на мешалка за бетон AM9FHCLL
Година 2015 Километража 249267 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 19080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-12-08 Километража 108203 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Носивост 21410 кг Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража 232525 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 07/2016 Километража 380712 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 03/2017 Километража 336105 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³ Модел на мешалка за бетон SCHWING STETTER
Година 2007-10 Километража 208543 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2007-10 Километража 208543 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 1999 Километража Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.630 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 8 м³ Резервоар за вода 600 л
Година 2007 Километража 520000 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
22.350 € SEK 259.900 SEK
Година Километража 463003 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Носивост 18200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2007-07-05 Километража 612000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
48.573,47 €
Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2010 Километража 500000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
12.900 € SEK 150.000 SEK
Носивост 11510 кг Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина Резервоар за вода 4003 л
Година 09/1990 Километража 535173 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 2013-07 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи