Филтри -

Камиони-мешалки Howo

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Камиони-мешалки Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Tigarbo
Година 07/2014 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.760 €
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10.24 м³ Суспензија пружина/пружина Модел на мешалка за бетон Резервоар за вода 400 л
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16660 кг Евро Euro 2 Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Zoomlion Резервоар за вода 12 л
Година 2019 Километража Сила
Кина, Nanjing
камион-мешалка XCMG  на шасија Howo камион-мешалка XCMG  на шасија Howo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 08/2020 Километража Сила
Кина
камион-мешалка Howo камион-мешалка Howo камион-мешалка Howo
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15 м³ Модел на мешалка за бетон Yutong
Година 2013 Километража Сила
Кина
нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo
3
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.840 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Zoomlion Модел на мешалка за бетон 10JBH Резервоар за вода 450 л
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 05/2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон Zoomlion Модел на мешалка за бетон 12M3
Година 04/2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови камион-мешалка Howo нови камион-мешалка Howo нови камион-мешалка Howo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14 м³ Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Марка на мешалка за бетон Truemax
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 2016 Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Зафатнина 10 м³
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Резервоар за вода 12 л
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 2021 Километража 3000 км Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Година 03/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.880 €
Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 04/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Евро Euro 3 Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 08/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 06/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.370 €
Носивост 50000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 30 м³
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.888 US$ EUR ≈ 15.850 €
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.290 €
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 04/2021 Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 10 м³
Година 01/2016 Километража 67888 км Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се