Филтри -

Камиони-мешалки XCMG

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Камиони-мешалки XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 39.470 €
Носивост 17470 кг Марка на мешалка за бетон XCMG Модел на мешалка за бетон XZS5317GBB2S
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 2021 Километража 30000 км Сила
Кина, Changzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-мешалка XCMG  на шасија Howo камион-мешалка XCMG  на шасија Howo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 08/2020 Километража Сила
Кина
нови камион-мешалка XCMG XGA5250GJBK2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG XGA5250GJBW3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG NXG5250GJBN5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG NXG5250GJBW3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG XGA5250GJBK2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG XGA5250ZLJN5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG NXG5250GJBN5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G06V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 6 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G10V-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G10V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G12V-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG SLM4K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 3.5 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G06V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 6 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G06V-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G08V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G12V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G12V-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G12V-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година Километража Сила
Чиле
нови камион-мешалка XCMG G08V mano derecha
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.970 €
Марка на мешалка за бетон XCMG Модел на мешалка за бетон G14K Резервоар за вода 14 л
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Евро Euro 2
Година 2019 Километража 20000 км Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи