Филтри -

Камиони-мешалки Renault

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

72 огласа: Камиони-мешалки Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 140237 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Gicalla Модел на мешалка за бетон 9
Година 2018 Километража 162000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 126000 км Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Носивост 13120 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000-02-10 Километража 387088 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Gicalla
Година 2017 Километража 160 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2013 Километража 236000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
127.000 €
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2023 Километража Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
аукција 8.545 € NOK 100.000 NOK
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2018 Километража 150000 км Сила
Норвешка, Stjørdal
Контактирајте го продавачот
167.300 € Со вклучен ДДВ
Носивост 26820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa Модел на мешалка за бетон HD 9 Резервоар за вода 800 л
Година 10/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 17540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2017-06-02 Километража 196000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Носивост 32000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³
Година 11/2006 Километража 508969 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Марка на мешалка за бетон Putzmeister Резервоар за вода 500 л
Година 2018-05-17 Километража 143100 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 7 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 04/2004 Километража 330210 км Сила
Франција, Nancy
камион-мешалка Renault Kerax 420 камион-мешалка Renault Kerax 420
2
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2014 Километража 253000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 166596 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел на мешалка за бетон 9m3
Година 2018 Километража 169945 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval Модел на мешалка за бетон 9
Година 2014 Километража 264000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Носивост 18405 кг Евро Euro 4 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07-03 Километража 337000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 15775 кг Евро Euro 6
Година 04/2016 Километража 201456 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Носивост 13805 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-06-08 Километража 225416 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
131.200 US$ EUR ≈ 120.500 €
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
131.200 US$ EUR ≈ 120.500 €
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
131.200 US$ EUR ≈ 120.500 €
Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи