Филтри -

Градежни натоварувачи Kingway

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни натоварувачи Kingway

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг Висина за истовар 2.35 м Капацитет на лопата 0.6 м³
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.750 € PLN 79.900 PLN
Мини натоварувач
Носивост 500 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 2750 м Капацитет на лопата 0.3 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.040 € PLN 59.800 PLN
Мини натоварувач
Носивост 800 кг Висина за истовар 2350 м
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
23.205 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
23.200 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
19.990 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
25.585 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
14.660 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг Висина за истовар 3.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
15.050 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг Висина за истовар 2604 м Капацитет на лопата 0.5 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска, Popów
Контактирајте го продавачот
18.330 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 700 кг Капацитет на лопата 0.4 м³
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
9.300 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
19.100 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2024 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
21.420 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
16.150 € PLN 68.800 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг Висина за истовар 3200 м
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
16.340 € PLN 69.600 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг Висина за истовар 3150 м
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
16.240 € PLN 69.200 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 600 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 2500 м
Година 08/2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
27.130 € PLN 115.600 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 2000 кг Висина за истовар 3000 м Капацитет на лопата 1 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
30.090 € PLN 128.200 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 2000 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.490 € PLN 66.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 2750 м
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.300 € PLN 65.200 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 2180 м Капацитет на лопата 0.4 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
22.110 € PLN 94.200 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1800 кг Висина за истовар 2850 м Капацитет на лопата 0.65 м³
Година 2023 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.910 € PLN 67.800 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг Висина за истовар 3200 м
Година 01/2021 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
18.500 € PLN 78.800 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг Висина за истовар 3150 м Капацитет на лопата 0.8 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се