Филтри -

Градежни машини Nissan од Кина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Nissan од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел TG500E Висина на подигање 42 м Брзина 70 км/ч
Година 2011 Километража 65000 км Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2010 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 71.880 €
Кран гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража 5522 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел Kato NK2500-V Висина на подигање 29 м Дофаќач 9 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 07/1994 Километража 38000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 50000 кг
Година 2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се