Филтри -

Камиони-мешалки Ford

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони-мешалки Ford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.590 € TRY 2.775.000 TRY
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2015 Километража 116000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
97.580 € TRY 3.360.000 TRY
Модел на мешалка за бетон BETA
Година 2018 Километража 73000 км Сила
Турција, Ankara
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел на мешалка за бетон LT 10.7 Резервоар за вода 650 л
Година 03/2024 Километража Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa Модел на мешалка за бетон SL9 Резервоар за вода 650 л
Година 08/2022 Километража 14800 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER-L&T
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
83.950 € Без ДДВ
Модел на мешалка за бетон AFT
Година 2015 Километража 197963 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
105.300 € TRY 3.625.000 TRY
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел на мешалка за бетон 12M3 İMER Резервоар за вода 380 л
Година 07/2021 Километража 87000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
76.910 US$ EUR ≈ 72.200 €
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 01/2012 Километража 346000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража 240 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
66.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 480895 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
63.950 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2011 Километража 362000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16570 кг Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Frumecar
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12738 кг Зафатнина 7 м³
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
98.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Модел на мешалка за бетон ROTA MIKS
Година 2018 Километража 177238 км Сила
Турција, Ankara
камион-мешалка IMER-L&T  на шасија Ford  4142
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Суспензија хидраулично Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел на мешалка за бетон 2017 Резервоар за вода 250 л
Година 06/2017 Километража 100000 км Сила
Турција
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија Ford Trucks 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford Trucks 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Зафатнина 10 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 26000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford CARGO 3430 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се