Филтри -

Градежни машини Atlas од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Atlas од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 8850 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 12373 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Chiari
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2004 Километража 5300 м/ч Сила
Италија, Rome

Други марки во делот "Градежни машини од Италија"

Контактирајте го продавачот
34.500 €
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 5411 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 17191 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 2827 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 11331 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 9474 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2010 Километража 2847 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 6514 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 8100 м/ч Сила
Италија, Mambellina
кула кран Cattaneo CM 73 A
1
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Кула кран
Висина на подигање 18.2 м Дофат на стрела 21 м Носивост 1800 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
компактор IVECO 150E18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2005 Километража 8051 м/ч Сила
Италија, Avellino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2021 Километража 72 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Мини багер
Година 2007 Километража 6477 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8275 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража 9639 м/ч Сила
Италија, Lograto
кула кран CIBIN S 30
1
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Кула кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 22 м Носивост 1200 кг
Година 1991 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1994 Километража 5755 м/ч Сила
Италија, Cuneo
кула кран Potain HD 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1992 Километража 6497 м/ч Сила
Италија, Pojana Maggiore (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи