Мини багер HITACHI Zaxis 80SBLC

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HITACHI
Модел Zaxis 80SBLC
Тип мини багер
Година на производство 2007
Работни часови 11000 м/ч
Локација Обединето Кралство Newry
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID NY27402
Оски
Гумени гасеници
Дополнителна опрема
Опрема за гасеничар
Лопата
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Англиски
price: £POA
2007 Hitachi Zaxis 80SBLC track machine
Piped
11,000 hours
Ex uk company
Long dipper
Tidy machine
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
мини багер HITACHI ZX 85 US HITACHI ZX 85 US 22.950 € Мини багер 2007 12587 м/ч Германија, Lemgo
мини багер HITACHI ZX 75 US HITACHI ZX 75 US цена на барање Мини багер 2006-01-01 8077 м/ч Холандија, Roosendaal
мини багер HITACHI EX60 HITACHI EX60 11.725 US$ Мини багер 2006 4650 м/ч Кина, Shanghai
мини багер HITACHI ZX50U-2 HITACHI ZX50U-2 23.500 € Мини багер 2008 6725 м/ч Италија, Roma
мини багер HITACHI ZX 130 W HITACHI ZX 130 W 32.500 € Мини багер 2006 12892 м/ч Германија, Lemgo