Филтри -

Машини за хоризонтално дупчење Vermeer

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

32 огласа: Машини за хоризонтално дупчење Vermeer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 3797 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
199.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Литванија
нови машина за хоризонтално дупчење Vermeer Bohrstangen für D24x40, D23x30
1
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Германија, Goldenstädt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 4360 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 4200 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Година Километража 2987 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1954 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D23x30 S3
1
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 1780 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D23x30 S3 машина за хоризонтално дупчење Vermeer D23x30 S3
2
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 2990 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D10x15S3
1
Контактирајте го продавачот
76.500 €
Година 2017 Километража 2718 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D33   150m
1
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 07/2002 Километража 5500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Година 06/2010 Километража 9500 м/ч Сила
Латвија, Riga
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D10x15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1200 м/ч Сила
Полска, Krakow
машина за хоризонтално дупчење Vermeer C300VBM машина за хоризонтално дупчење Vermeer C300VBM машина за хоризонтално дупчење Vermeer C300VBM
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 750 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4550 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
32.430 € PLN 138.000 PLN
Година 2000 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Piłatka
Контактирајте го продавачот
76.600 US$ EUR ≈ 70.640 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
машина за хоризонтално дупчење Vermeer D150*300 машина за хоризонтално дупчење Vermeer D150*300
2
Контактирајте го продавачот
140.000 € CNY 1.100.000 CNY
Година 2010 Километража 2550 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 1861 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Длабочина на копање 120 м
Година 04/2018 Километража 4625 м/ч Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи