Филтри -

Градежни машини Renault од Италија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Renault од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 45919 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 103000 км Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 24965 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1999 Километража 231154 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 63175 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 81806 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 101354 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 39885 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 38236 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 446310 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 EX Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 168000 км Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2006 Километража 286000 км Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2001 Километража 298500 км Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се