Нови машина за набивање столбови Turchi 300F

PDF
нови машина за набивање столбови Turchi 300F
нови машина за набивање столбови Turchi 300F
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 2
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 3
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 4
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 5
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 6
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 7
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 8
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 9
нови машина за набивање столбови Turchi 300F слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
77.000 €
Нето цена
92.400 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Turchi
Модел:  300F
Тип:  машина за набивање столбови
Година на производство:  2024
Нето тежина:  4800 кг
Локација:  Италија Parma
Датум на објавување:  19.6.2024
Каталошки број на продавачот:  +380671800291
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Можно е купување на рати: 
Мотор
Марка:  Doosan D 18
Сила:  45 kW (61.22 кс)
Гориво:  дизел
Зафатнина:  1800 cм³
Број на цилиндри:  3
Оски
Гумени гасеници: 
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Нови машина за набивање столбови Turchi 300F

Украински
Компанія "Алеанда" є офіційним дистриб'ютором Turchi в Україні .
Гарантія
Доступний в лізинг

Максимальна висота стовпчика 4400 мм (опція 6000 мм)
Потужність удару 1200 Дж
Вага молота 450 кг
Компанія "Алеанда" є офіційним дистриб'ютором Turchi в Європі.
Гарантія
Доступний в лізинг

Максимальна висота стовпчика 4400 мм (опція 6000 мм)
Потужність удару 1200 Дж
Вага молота 450 кг

За детальною інформацію пишіть або телефонуйте, будемо раді допомогти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Turchi 260-S цена на барање Машина за набивање столбови 2024 Украина, Chernivtsi
Нови Turchi 300/F 77.000 € Машина за набивање столбови 2024 Италија, Palermo
Нови Turchi 260F цена на барање Машина за набивање столбови 2023 Украина
Turchi 300 цена на барање Машина за набивање столбови 08/2023 Euro 6 Украина, Chernivtsi
Нови Turchi 300/F 77.000 € Машина за набивање столбови 2023 1 м/ч Украина