Филтри -

Градежни машини Renault

Резултати од пребарување: 372 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

372 огласа: Градежни машини Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 10/2007 Километража 305000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 10/2007 Километража 305000 км Сила
Полска, Opole
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 11/2018 Километража 173600 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Возило со дигалка со корпа
Година 11/2018 Километража 173600 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 121FT Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7 м
Година 10/2021 Километража 16500 км Сила
Белгија, AVIN
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Tal 105 Висина на подигање 10 м Носивост 90 кг
Година 2012-09-04 Километража 12036 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
167.300 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 26820 кг
Година 06/2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ETL-32-125
Година 2020-05 Километража 51000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Носивост 1990 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење со кран
Година 2020 Километража 43000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел RISA G2T Висина на подигање 2.5 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2021 Километража 24000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел RISA G2T Висина на подигање 2.5 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2020 Километража 43000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.920 € PLN 200.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Atlas Модел 170.2 Висина на подигање 6 м Капацитет на крајот на стрелата 2.9 т
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м
Година 2010 Километража 5118 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење со кран
Година 2021 Километража 24000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 182CPM Висина на подигање 16 м Носивост 1990 кг
Година 2007 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 210 TP Висина на подигање 21 м
Година 2010 Километража 125000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 750 кг
Година 2011-12 Километража 169639 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел EN100TF1 Висина на подигање 10 м Носивост 470 кг
Година 2016-01 Километража 59700 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 09/2017 Километража 243851 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.389 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 44522 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 21/2/9 HQ Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 63178 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX 200 DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 48169 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Машина за посипување чакал
Година 2004 Километража 319563 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 12.5 м
Година 2018-10 Километража 152148 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 372 огласа
Прикажи