Филтри -

Аукции за продажба подигнувачки платформи со јарбол

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Аукции за продажба подигнувачки платформи со јарбол

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 200 кг Висина на подигање 8.1 м
Година 2011 Километража 1120 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
11 години на Machineryline
аукција 25,67 € SEK 300 SEK
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 120 кг Висина на подигање 14 м
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Haugesund
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 245 м/ч Сила
Норвешка, Sem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 200 кг Висина на подигање 14 м
Година 2024 Километража Сила
Норвешка, Haugesund
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 353 м/ч Сила
Норвешка, Sem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 5.66 м
Година 2013 Километража 242 м/ч Сила
Норвешка, Sem
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 6 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
аукција 1.283 € SEK 15.000 SEK
Носивост 227 кг
Година 2017 Километража 285 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 1.283 € SEK 15.000 SEK
Носивост 227 кг
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Karlstad
аукција 1.292 € SEK 15.100 SEK
Носивост 227 кг
Година 2015 Километража 225 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 257 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 9.85 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 10.03 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 6 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 5.8 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.680 € DKK 20.000 DKK
Носивост 227000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2001 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 433 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 370 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 597 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 435 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 469 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 430 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 612 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража 391 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи