Филтри -

Телескопски дигалки Haulotte

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

130 огласа: Телескопски дигалки Haulotte

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 21 м
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Носивост 250 кг Висина на подигање 18 м Работна брзина 30 км/ч Работна висина на подигање 20 м
Година 2000 Километража 5780 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.150 € PLN 65.000 PLN
Носивост 230 кг Висина на подигање 13.4 м Дофат на стрела 12.3 м Работна висина на подигање 15.4 м
Година 2009 Километража 3802 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 3075 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 3866 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4097 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 3703 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 3546 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4271 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 18.3 м Работна висина на подигање 22.5 м
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 4357 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4898 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.250 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4946 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 113 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 8.5 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2007 Километража 801 м/ч Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
телескопска дигалка Haulotte H12 SX 2013r. (766) телескопска дигалка Haulotte H12 SX 2013r. (766) телескопска дигалка Haulotte H12 SX 2013r. (766)
3
Контактирајте го продавачот
18.380 € PLN 78.900 PLN
Работна висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 18.3 м Работна висина на подигање 22.5 м
Година 2019 Километража 1467 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.660 € PLN 62.900 PLN
Носивост 230 кг Висина на подигање 14 м Работна висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
12.790 € PLN 54.900 PLN
Носивост 104.3 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2004 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
12.790 € PLN 54.900 PLN
Носивост 104.3 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2004 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 20.8 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 3940 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Висина на подигање 23 м
Година 2007 Километража 6441 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи