Филтри -

Хидраулични зглобни платформи Haulotte

Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

268 огласа: Хидраулични зглобни платформи Haulotte

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 41.5 м Дофат на стрела 20 м
Година 2022 Километража 400 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 10 м
Година 2014 Километража 299 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 10 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 2838 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража 2242 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража 2771 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 3080 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 3551 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 15.2 м Работна брзина 5.5 км/ч Дофат на стрела 9.15 м Работна висина на подигање 17.8 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 19.5 м
Година 2001 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 17.3 м Работна брзина 5.5 км/ч Дофат на стрела 15.3 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 16 м Работна брзина 5.5 км/ч Дофат на стрела 9.15 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 14 м Работна брзина 5.5 км/ч Дофат на стрела 9.15 м Работна висина на подигање 16 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Работна висина на подигање 16 м
Година Километража 156 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 15 м
Година Километража 100 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Работна висина на подигање 16 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Работна висина на подигање 16 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 4288 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 4060 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Носивост 250 кг Работна висина на подигање 20 м
Година 11/2015 Километража 2300 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 230 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Носивост 230 кг Висина на подигање 24.5 м Работна висина на подигање 26 м
Година Километража 4100 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 230 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2009 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA 16 SPX хидраулична зглобна платформа Haulotte HA 16 SPX хидраулична зглобна платформа Haulotte HA 16 SPX
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 235 кг Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 16 м
Година 12/2007 Километража 3900 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 268 огласа
Прикажи
Претплати се