Филтри -

Телескопски дигалки Manitou

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

77 огласа: Телескопски дигалки Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопска дигалка Manitou MRT2150P+ ST4 телескопска дигалка Manitou MRT2150P+ ST4 телескопска дигалка Manitou MRT2150P+ ST4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Висина на подигање 20.09 м
Година 2016 Километража 4700 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 5 м
Година 2015 Километража 2421 м/ч Сила
Данска, Skive
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4100 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2018 Километража 4506 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Носивост 5000 кг
Година 2014 Километража 354 км Сила
Белгија, Turnhout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 11.05 м
Година 2014 Километража 3177 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 11.05 м
Година 2014 Километража 3975 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17.5 м
Година 2021 Километража 1820 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража 4181 м/ч Сила
Словачка, Zilina
телескопска дигалка Manitou MT1440A ST3B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13.53 м
Година 2016 Километража 2039 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.85 м
Година 2015 Километража 3123 м/ч Сила
Данска, Skive
нови телескопска дигалка Manitou 18.40
1
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.550 €
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.820 €
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13.53 м
Година 2016 Километража 3615 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17.55 м
Година 2017 Километража 2369 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3700 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2021 Километража 2424 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3700 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2018 Километража 3574 м/ч Сила
Данска, Skive
телескопска дигалка Manitou MLT1040-145PS L ELIT ST4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 9.6 м
Година 2020 Километража 1930 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Работна висина на подигање 22 м
Година Километража 1050 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 16.01 м Работна брзина 0.8 км/ч Работна висина на подигање 16.01 м
Година 2008 Километража 3135 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7.55 м
Година 2017 Километража 3157 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг
Година 2019 Километража 8314 м/ч Сила
Литванија, Bubiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2900 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2015 Километража 2255 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.85 м
Година 2014 Километража 3900 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.55 м
Година 2017 Километража 2610 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7.55 м
Година 2013 Километража 5833 м/ч Сила
Данска, Skive
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се