Филтри -

Подигнувачки платформи со јарбол Haulotte

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

64 огласа: Подигнувачки платформи со јарбол Haulotte

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 180 кг Висина на подигање 6 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Висина на подигање 4 м Работна висина на подигање 6 м
Година 2019 Километража 215 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Висина на подигање 4 м Работна висина на подигање 6 м
Година 2019 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Висина на подигање 4 м Работна висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража 296 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 502 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.366 € PLN 39.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 491 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Висина на подигање 6 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 710 м/ч Сила
Шпанија, León
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Работна висина на подигање 6 м
Година Километража 167 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 343 м/ч Сила
Шпанија, León
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м
Година 2022 Километража 126 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 8 м
Година 2022 Километража 126 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
аукција 2.158 € NOK 25.000 NOK
Висина на подигање 8 м
Година 2020 Километража 104 м/ч Сила
Норвешка, Nes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 5.8 м
Година 2016 Километража 257 м/ч Сила
Шведска, Malmö
подигнувачка платформа со јарбол Haulotte Star 10 - Garantie 30 zile подигнувачка платформа со јарбол Haulotte Star 10 - Garantie 30 zile подигнувачка платформа со јарбол Haulotte Star 10 - Garantie 30 zile
3
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 10 м
Година 2011 Километража 542 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража 39 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 5.95 м Работна висина на подигање 7.95 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 01/2019 Километража 345 м/ч Сила
Романија, Becicherecu Mic
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 174 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Работна висина на подигање 10 м
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 235 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 212 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се