Филтри -

Телескопски дигалки Genie

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

195 огласа: Телескопски дигалки Genie

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
23.140 € PLN 99.000 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 25.9 м Дофат на стрела 23.32 м Работна висина на подигање 27.9 м
Година 2007 Километража 5579 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
18.460 € PLN 79.000 PLN
Висина на подигање 19.9 м Дофат на стрела 16.8 м Работна висина на подигање 21.8 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Висина на подигање 25.77 м
Година 01/2007 Километража 6210 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 227 кг
Година 11/2008 Километража 6379 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 15.56 м
Година Километража 3989 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 2826 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 34 м
Година Километража 6545 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 34 м
Година 2016 Километража 1145 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Висина на подигање 21.6 м Работна брзина 6.4 км/ч Работна висина на подигање 21.6 м
Година 02/2007 Километража Сила
Холандија, Ommel
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 15.7 м
Година 2015 Километража 2400 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2015 Километража 1579 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 1539 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.101 € Со вклучен ДДВ
Носивост 227 кг
Година 2009 Километража 3647 м/ч Сила
Германија, Regensburg
телескопска дигалка Genie Z-30/20N 2004 m. 2005r. (416) телескопска дигалка Genie Z-30/20N 2004 m. 2005r. (416) телескопска дигалка Genie Z-30/20N 2004 m. 2005r. (416)
3
Контактирајте го продавачот
13.530 € PLN 57.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 10.89 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
45.570 € PLN 195.000 PLN
Година 2012 Километража 3669 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Висина на подигање 21.8 м
Година 07/2011 Километража 5886 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 4672 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Висина на подигање 13.7 м Дофат на стрела 11.2 м Работна висина на подигање 15.7 м
Година 2013 Километража 2494 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Висина на подигање 13.7 м Дофат на стрела 11.2 м Работна висина на подигање 15.7 м
Година 2013 Километража 5504 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Висина на подигање 13.7 м Дофат на стрела 11.2 м Работна висина на подигање 15.7 м
Година 2011 Километража 3584 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 12.3 м Работна висина на подигање 20.5 м
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 12.3 м Работна висина на подигање 20.5 м
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 12.3 м Работна висина на подигање 20.5 м
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 27.97 м
Година 2014 Километража 10646 м/ч Сила
Катар
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи