Мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller

PDF
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 2
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 3
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 4
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 5
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 6
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 7
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 8
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 9
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 10
мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
11.000 €
Нето цена
13.970 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Ammann
Модел:  AV26 -2 Road roller
Тип:  мини валјак за асфалт
Година на производство:  2008
Работни часови:  250 м/ч
Нето тежина:  2780 кг
Локација:  Унгарија Budapest
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  PLK443
Опис
Ширина на валјак:  1200 мм
Мотор
Марка:  Yanmar
Сила:  23.52 kW (32 кс)
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Мини валјак за асфалт Ammann AV26 -2 Road roller

Унгарски
machine weight 2780 kg
YANMAR engine with a power of 23.2 kW
drum width 120cm
vibration switchable to 1 or 2 drums
sprinkler for 2 drums

More information in e-mail or telephone.
Identifying number: PLK443
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Ammann AV26-2 10.900 € Мини валјак за асфалт 2011 1308 м/ч Унгарија, Gyor
Ammann AV26 -2 9.026 € Мини валјак за асфалт 2008 250 м/ч Полска, Grodków
Ammann AV26-2 12.700 € Мини валјак за асфалт 2006 1800 м/ч Украина, Lviv
Volvo DD25 9.700 € Мини валјак за асфалт 2013 737 м/ч Унгарија, Gyor
Ammann AV 23-2K 9.500 € Мини валјак за асфалт 2006 2500 м/ч Романија, Tarcea, Bihor