Асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2

PDF
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 2
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 3
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 4
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 5
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 6
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 7
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 8
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 9
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 10
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 11
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 12
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 13
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 14
асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2 слика 15
Заинтересирани сте за огласот?
1/15
PDF
195.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Vögele
Модел:  MT-3000-2
Тип:  асфалт павер гасеничар
Година на производство:  2012
Работни часови:  385 м/ч
Нето тежина:  19200 кг
Локација:  Италија Cuneo
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  3401
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  тиркизен

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар Vögele MT-3000-2

Англиски
CARICATORE DA ASFALTO
CERTIFICATO CE
MANUALE USO E MANUTENZIONE
MACCHINA COME NUOVA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Dynapac F5CS 48.000 € Асфалт павер гасеничар 2011 3135 м/ч Италија, Cuneo
Caterpillar BB621E 44.000 € Асфалт павер гасеничар 2010 2283 м/ч Италија, Cuneo
Vögele MT 3000-2i 185.000 € Асфалт павер гасеничар 2015 2500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Vögele Super 800 Typ 0790 цена на барање Асфалт павер гасеничар 2012 5700 м/ч Австрија, Haid
Vögele Super 1800-2 116.000 € Асфалт павер гасеничар 05/2012 8700 м/ч Украина, Chernivtsi