Филтри -

Подигнувачки платформи со јарбол Power Tower

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Подигнувачки платформи со јарбол Power Tower

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Носивост 150 кг Висина на подигање 1.5 м Работна висина на подигање 3.5 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.650 €
Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 3 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Висина на подигање 3.5 м
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 73 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Висина на подигање 5 м
Година 2014 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
2.751 € PLN 11.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 2.5 м Работна висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Година 2014 Километража Сила
Данска, Holbæk
Контактирајте го продавачот
3.214 € PLN 13.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 2.5 м Работна висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.676 € PLN 15.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 2.5 м Работна висина на подигање 4.5 м
Година 2019 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 3 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.650 €
Висина на подигање 5 м
Година 2011 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
995 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
995 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
1.665 € PLN 7.200 PLN
Година 2018 Километража Сила
Полска, Podwarpie
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се