Филтри -

Подигнувачки платформи со јарбол Genie

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Подигнувачки платформи со јарбол Genie

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Висина на подигање 5.45 м
Година 2016 Километража 168 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Висина на подигање 6 м
Година 2010 Километража 753 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.905 € PLN 29.900 PLN
Носивост 159 кг Висина на подигање 6.02 м Работна висина на подигање 8.02 м
Година 2016 Километража 276 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Висина на подигање 8 м
Година 2015 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража 263 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
аукција 100 €
Година Километража Сила
Холандија, Hengelo
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 100 €
Година Километража Сила
Холандија, Hengelo
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 1.072 € SEK 12.500 SEK
Година 2016 Километража 113 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 159 кг Висина на подигање 11 м
Година 2008 Километража 500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Носивост 159 кг Висина на подигање 7.86384 м
Година 2008 Километража 350 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 136 кг Висина на подигање 8.13816 м
Година 2008 Километража 600 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Висина на подигање 3.45 м Работна висина на подигање 5.45 м
Година 2006 Километража 426 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Работна висина на подигање 6470 м
Година Километража 409 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift
3
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 295 кг Работна висина на подигање 7.32 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Hedel
подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift
3
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Носивост 295 кг Работна висина на подигање 7.32 м
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Hedel
подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift
3
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Носивост 295 кг Работна висина на подигање 7.32 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Hedel
подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift
3
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Носивост 295 кг Работна висина на подигање 7.32 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Hedel
подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift подигнувачка платформа со јарбол Genie SLC-24 Materiaallift kanaallift
3
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Носивост 295 кг Работна висина на подигање 7.32 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 159 кг Висина на подигање 8.02 м
Година 2006 Километража 1352 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Носивост 159 кг Висина на подигање 11 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
5.543 € PLN 24.000 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2017 Километража 517 м/ч Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
подигнувачка платформа со јарбол Genie DPL 255 AC
1
Контактирајте го продавачот
аукција 4.969 € Со вклучен ДДВ
Носивост 264 кг
Година 2000 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 9 м Работна висина на подигање 11 м
Година 2012 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
6.351 € PLN 27.500 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража 252 м/ч Сила
Полска, Radom
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се