Филтри -

Подигнувачки платформи со јарбол Manitou

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Подигнувачки платформи со јарбол Manitou

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 230 кг Висина на подигање 10 м
Година 2021 Километража 50 м/ч Сила
Обединето Кралство, Northampton
Контактирајте го продавачот
13.790 € PLN 59.000 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 7.85 м Работна висина на подигање 9.85 м
Година 2017 Километража 208 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.258 € PLN 22.500 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 5.7 м Работна висина на подигање 7.7 м
Година 2008 Километража 1092 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 9.85 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
15.400 € PLN 65.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 7.85 м Работна висина на подигање 9.85 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
13.360 € GBP 11.250 GBP
Носивост 200 кг Висина на подигање 9.9 м
Година 2017 Километража 179 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
13.360 € GBP 11.250 GBP
Носивост 200 кг Висина на подигање 9.9 м
Година 2017 Километража 150 м/ч Сила
Обединето Кралство
подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100VJR | 2013 | Używany | 870 подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100VJR | 2013 | Używany | 870 подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100VJR | 2013 | Używany | 870
3
Контактирајте го продавачот
15.400 € PLN 65.900 PLN
Носивост 200 кг Висина на подигање 7.85 м Работна висина на подигање 9.85 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 12.01 м
Година 2022 Километража 170 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
6.544 € PLN 28.000 PLN
Година 2005 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 9.85 м
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 10300 м
Година 2007 Километража 855 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Висина на подигање 7.9 м
Година 2023 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Висина на подигање 7.85 м Работна висина на подигање 9.85 м
Година Километража Сила
Германија, Oftersheim
подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 vjr подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 vjr подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 vjr
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 10 м
Година 2015 Километража 273 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 9.85 м
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг
Година 2005 Километража 423 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 6 м Работна висина на подигање 8 м
Година 2016 Километража 267 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Носивост 200 кг Висина на подигање 9.9 м
Година 2018 Километража 118 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 VJR
2
Контактирајте го продавачот
296,90 € GBP 250 GBP
Носивост 200 кг
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Година 2018 Километража 103 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
5.834 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 8.02 м
Година 2006 Километража 1227 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 10 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи