Филтри -

Индустриски опреми Ingersoll Rand

Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

251 огласа: Индустриски опреми Ingersoll Rand

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Притисок 7.5 бар
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 1985 Километража 8207 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
дизел генератор Ingersoll Rand 110
1
Контактирајте го продавачот
12.200 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2007 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2011 Километража 2535 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2011 Километража 1627 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2007 Километража 3115 м/ч Сила
Шпанија, España
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand XHP 1170 WCAT стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand XHP 1170 WCAT стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand XHP 1170 WCAT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2010 Километража 3873 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2008 Километража 6799 м/ч Сила
Шпанија, España
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2010 Километража 4875 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2006 Километража 3158 м/ч Сила
Шпанија, España
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 1990 Километража 1405 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година Километража 2748 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
нови стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand A30-9.5/1,5 CG80 540m3 нови стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand A30-9.5/1,5 CG80 540m3 нови стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand A30-9.5/1,5 CG80 540m3
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година 01/2021 Километража 50 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година Километража 4917 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
преносен компресор Ingersoll Rand C80MX3 преносен компресор Ingersoll Rand C80MX3 преносен компресор Ingersoll Rand C80MX3
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
735 € / ден
Преносен компресор
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Foxhol
Контактирајте го продавачот
900 € / ден
Стационарен воздушен компресор
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Foxhol
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 07/2010 Километража 2100 м/ч Сила
Романија, COM. LIVEZILE
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Осветлување кула
Година 01/2013 Километража 1075 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година 2016 Километража 1282 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 55 €
Индустриска пумпа
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Осветлување кула
Година 01/2008 Километража 3452 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи