Филтри -

Стационарни воздушни компресори

Резултати од пребарување: 408 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

408 огласа: Стационарни воздушни компресори, индустриски компресори

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 133,80 € SEK 1.500 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 92,94 € NOK 1.000 NOK
Година 2001 Километража Сила
Норвешка, Indre Østfold
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Тип на компресор навртувачки Притисок 2.5 бар Капацитет 600 л/мин
Година 2019 Километража Сила
Полска, LUBLIN KAMIONKA
стационарен воздушен компресор KAESER SK-21 SIGMA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 400 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
нови стационарен воздушен компресор AIRKRONE KS22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, SAN GIOVANNI AL NATISONE (UD)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
стационарен воздушен компресор LOTE 0039 COMPRESOR DE TORNILLO PUSKA
1
Контактирајте го продавачот
аукција 240 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
аукција 92,94 € NOK 1.000 NOK
Година 2001 Километража Сила
Норвешка, Indre Østfold
Контактирајте го продавачот
аукција 92,94 € NOK 1.000 NOK
Тип на компресор навртувачки Притисок 10 бар
Година 2003 Километража 46000 м/ч Сила
Норвешка, Ringsaker
стационарен воздушен компресор KAESER SXC8 стационарен воздушен компресор KAESER SXC8 стационарен воздушен компресор KAESER SXC8
3
Контактирајте го продавачот
2.697 € PLN 12.700 PLN
Година 2011 Километража 1503 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Сумы
нови стационарен воздушен компресор COMPRAG AirStation ARD-22 нови стационарен воздушен компресор COMPRAG AirStation ARD-22
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 10 бар Капацитет 3000 л/мин
Година 01/2021 Километража Сила
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 9000 л/мин
Година Километража Сила
Украина, Суми
нови стационарен воздушен компресор INGERSOLL RAND A30-9.5/1,5 CG80 540m3 нови стационарен воздушен компресор INGERSOLL RAND A30-9.5/1,5 CG80 540m3 нови стационарен воздушен компресор INGERSOLL RAND A30-9.5/1,5 CG80 540m3
3
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Притисок 2.5 бар Капацитет 9500 л/мин
Година 01/2021 Километража 50 м/ч Сила
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2002 Километража Сила
Норвешка, Kvam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 10 бар
Година 2015 Километража Сила
Германија, Niederlangen
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Kaunas
стационарен воздушен компресор MARK RM45/10 стационарен воздушен компресор MARK RM45/10
2
Контактирајте го продавачот
2.867 € PLN 13.500 PLN
Година 2017 Километража Сила
Полска
стационарен воздушен компресор BOGE S150 стационарен воздушен компресор BOGE S150 стационарен воздушен компресор BOGE S150
3
Контактирајте го продавачот
9.663 € PLN 45.500 PLN
Година 2007 Километража 16549 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 48.320 €
Година 2012 Километража 3750 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021-01-01 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 3805 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.400 €
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 408 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се