Филтри -

Мобилни компресори

Резултати од пребарување: 710 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

710 огласа: Мобилни компресори, дизел компресори

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 1488 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
мобилен компресор Atlas Copco XAS 40 DD мобилен компресор Atlas Copco XAS 40 DD мобилен компресор Atlas Copco XAS 40 DD
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000-01-01 Километража 3250 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
3.101 € PLN 14.600 PLN
Капацитет 2000 л/мин Притисок 8.6 бар
Година 2011 Километража 700 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
3.271 € PLN 15.400 PLN
Тип на компресор навртувачки Капацитет 2000 л/мин Притисок 7 бар
Година 2012 Километража 485 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
4.014 € PLN 18.900 PLN
Капацитет 2000 л/мин Притисок 8.6 бар
Година 2014 Километража 605 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
2.973 € PLN 14.000 PLN
Капацитет 2000 л/мин Притисок 8.6 бар
Година 2011 Километража 1023 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 3218 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 7 бар
Година 2017 Километража 28 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
254,90 € PLN 1.200 PLN
Година Километража Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на компресор навртувачки Притисок 7 бар
Година 2009-01-01 Километража 1345 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 7 бар
Година Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 700 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 7 бар
Година 2017 Километража 42 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 7 бар
Година 2012-01-01 Километража 1979 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.640 € PLN 59.500 PLN
Притисок 7 бар
Година 2013 Километража 2973 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Година 2011 Километража 675 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 5 Капацитет 11 л/мин Притисок 14 бар
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет 28 л/мин Притисок 30 бар
Година 2021 Километража 375 м/ч Сила
Германија, Dresden
мобилен компресор Atlas Copco XAHS236
1
Контактирајте го продавачот
13.650 € GBP 12.000 GBP
Година 2006 Километража 4524 м/ч Сила
Обединето Кралство, Pontefract
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2017-01-01 Километража 777 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 710 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се