Филтри -

Центри за машински обработки

Резултати од пребарување: 974 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

974 огласа: Центри за машински обработки, центри за обработки на ЦПУ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови СБК
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Движење по Х оска 1020 мм Движење по Y оска 550 мм Движење по Z оска 560 мм Напон 380
Година 2007 Километража СБК
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 700 мм Движење по Y оска 800 мм Движење по Z оска 850 мм
Година 2001 Километража СБК
Германија, Pullach
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 660 мм Движење по Y оска 660 мм Движење по Z оска 500 мм
Година 2023 Километража СБК
Германија, Olching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 500 мм Движење по Y оска 420 мм Движење по Z оска 380 мм
Година 2000 Километража СБК СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 500 мм Движење по Y оска 420 мм Движење по Z оска 380 мм Сила 15 kW
Година 2000 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 1000 мм Движење по Y оска 750 мм Движење по Z оска 750 мм Сила 22 kW
Година 1997 Километража СБК
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Сила 15 kW
Година 2019 Километража 7500 м/ч СБК
Германија, Kaiserslautern
центар за машинска обработка SCM TECH 80 центар за машинска обработка SCM TECH 80 центар за машинска обработка SCM TECH 80
3
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година 2004 Километража СБК СБК
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 650 мм Движење по Y оска 600 мм Движење по Z оска 500 мм
Година 2003 Километража СБК
Германија, Lorch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 600 мм Движење по Y оска 580 мм Движење по Z оска 580 мм
Година 2002 Километража СБК
Германија, Berlin
центар за машинска обработка Burckhardt Compression Weber MC60 центар за машинска обработка Burckhardt Compression Weber MC60
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 6000 врт/мин Движење по Х оска 1000 мм Движење по Y оска 800 мм Движење по Z оска 800 мм Сила 37 kW
Година 1998 Километража СБК СБК
Швајцарија, Basel
центар за машинска обработка DMG DMU60 P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 20 врт/мин
Година 1997 Километража СБК
Швајцарија, Basel
центар за машинска обработка SW BAW06-22 центар за машинска обработка SW BAW06-22
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 17500 врт/мин Движење по Х оска 600 мм Движење по Y оска 600 мм Движење по Z оска 500 мм
Година 2015 Километража СБК СБК
Германија, Berlin
центар за машинска обработка SW BAW06-22 центар за машинска обработка SW BAW06-22
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража СБК
Германија, Berlin
центар за машинска обработка SW BAW06-22 центар за машинска обработка SW BAW06-22
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 17500 врт/мин Движење по Х оска 600 мм Движење по Y оска 600 мм Движење по Z оска 500 мм Сила 133 kW
Година 2014 Километража СБК
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража СБК
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 1350 мм Движење по Y оска 620 мм Движење по Z оска 810 мм
Година 2015 Километража СБК
Германија, Olching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража СБК
Германија, Olching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража СБК
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 12000 врт/мин Движење по Х оска 800 мм Движење по Y оска 800 мм Движење по Z оска 600 мм
Година 2005 Километража СБК СБК
Германија, Olching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 18000 врт/мин Движење по Х оска 810 мм Движење по Y оска 810 мм Движење по Z оска 810 мм
Година 2008 Километража СБК
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 3200 мм Движење по Y оска 2600 мм Движење по Z оска 1000 мм Сила 22 kW
Година 2019 Километража 3184 м/ч СБК СБК
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на вретено 10000 врт/мин Движење по Х оска 700 мм Движење по Y оска 550 мм Движење по Z оска 500 мм
Година Километража СБК СБК
Португалија, Marinha Grande
центар за машинска обработка Haas VF-2YT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража СБК
Полска, Belchatów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Движење по Х оска 800 мм Движење по Y оска 800 мм Движење по Z оска 550 мм Сила 42 kW Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2014 Километража СБК
Швајцарија, Brugg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 974 огласа
Прикажи