Филтри -

Индустриски опреми DMG

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

97 огласа: Индустриски опреми DMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2020 Километража 12573 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2015 Километража 4635 м/ч Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Olching
друга машина за обработка на метал DMG PJ-A3000 друга машина за обработка на метал DMG PJ-A3000 друга машина за обработка на метал DMG PJ-A3000
3
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Центар за машинска обработка
Година 2014 Километража Сила
Германија, Erwitte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година 2012 Километража Сила
Германија, Olching
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2014 Километража 38187 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2013 Километража 17826 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2009 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
аукција 124.800 € PLN 540.600 PLN
Центар за машинска обработка
Година 2014 Километража Сила
Полска, 05-552 Grzędy, Al. Krakowska 44
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2020 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Центар за машинска обработка
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/400
Година 08/2014 Километража Сила
Германија, Erwitte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2017 Километража Сила
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2002 Километража 140293 м/ч Сила
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2000 Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2018 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2022 Километража 3071 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Струг за метал
Година 2022 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Глодалица за метал
Година 2018 Километража 12760 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
219.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2018 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Претплати се