Филтри -

Дизел генератори

Резултати од пребарување: 1376 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1376 огласа: Дизел генератори

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 230/400
Година 2022 Километража Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Напон 230/400
Година 2022 Километража Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.160 € PLN 94.900 PLN
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2019 Километража 6683 м/ч Сила
Полска, Paniówki
нови дизел генератор FOGO FDG 300 SS
1
Контактирајте го продавачот
60.540 € UAH 2.600.000 UAH
Година 2021 Километража 25 м/ч Сила
Украина, Чернівці
дизел генератор CUMMINS QSK60G4 дизел генератор CUMMINS QSK60G4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 500 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
33.870 € UAH 1.455.000 UAH
Година 2000 Километража Сила
Украина, Житомир
дизел генератор MACGEN MFW-200
1
Контактирајте го продавачот
39.090 € UAH 1.679.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
нови дизел генератор GENMAC 60 кВт нови дизел генератор GENMAC 60 кВт
2
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
нови дизел генератор DEUTZ DEUTZ 352 кВт нови дизел генератор DEUTZ DEUTZ 352 кВт нови дизел генератор DEUTZ DEUTZ 352 кВт
3
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
68.700 € Без ДДВ
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
30.600 € Без ДДВ
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
дизел генератор SDMO 65 kVa дизел генератор SDMO 65 kVa дизел генератор SDMO 65 kVa
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 1986 Километража 200 м/ч Сила
Франција, Le Raincy
нови дизел генератор CATERPILLAR CAT DE200 GC
1
Контактирајте го продавачот
37.530 € UAH 1.612.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
10.430 € UAH 448.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/380
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
88.940 € UAH 3.820.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
нови дизел генератор JCB G115QS
1
Контактирајте го продавачот
25.380 € UAH 1.090.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
12.060 € UAH 518.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/380
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
14.780 € UAH 635.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 240/415
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
16.480 € UAH 708.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
нови дизел генератор CUMMINS C55D5
1
Контактирајте го продавачот
17.650 € UAH 758.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година Километража Сила
Украина, Київ
нови дизел генератор JCB G33 QS
1
Контактирајте го продавачот
17.000 € UAH 730.000 UAH
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 2022 Километража Сила
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1376 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се