Филтри -

Индустриски опреми Perkins

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

156 огласа: Индустриски опреми Perkins

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Дизел генератор
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2000 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Le Raincy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380/400
Година 06/2007 Километража 2075 м/ч Сила
Турција, İZMİR/TURKEY
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.550 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Напон 230/400
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година Километража 104 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година Километража 1096 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година 2015 Километража 10646 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година Километража 1607 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.670 €
Дизел генератор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
162.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Дизел генератор
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 100 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 100 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 160 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 160 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 180 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 180 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 800 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 800 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 150 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 150 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 250 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 250 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 130 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 130 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 500 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 500 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 120 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 120 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 200 кВа нови дизел генератор Perkins АНГЛІЯ 200 кВа
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2022 Километража Сила
Германија, Gundelsheim
Контактирајте го продавачот
1 €
Бензински генератор
Година 1999 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230/400
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, SEYHAN/ADANA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 1990 Километража 1000 м/ч Сила
Франција, Le Raincy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел генератор
Година 2018 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи