Филтри -

Индустриски опреми Horizon

Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

172 огласа: Индустриски опреми Horizon

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2006 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Машина за редење хартија
Година Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Машина за редење хартија
Напон 230
Година Километража Сила
Полска, Radom
машина за виткање хартија Horizon машина за виткање хартија Horizon
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
секач за хартија Horizon HT-70 секач за хартија Horizon HT-70
2
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Секач за хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
машина за редење хартија Horizon VAC-100a
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, Volkach
машина за редење хартија Horizon VAC-100m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Фреквенција на струја 60 Hz Напон 230
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Секач за хартија
Напон 380
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 2000 Километража Сила
Германија, Eppelheim
друга печатарска машина Horizon DV-270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година 01/2005 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230
Година 01/2009 Километража Сила
Германија, Volkach
машина за лепење Horizon BQ-270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 01/2005 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Дигитална машина за печатење
Година 2005 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
машина за виткање хартија Horizon PF-40L машина за виткање хартија Horizon PF-40L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Напон 230
Година Километража Сила
Германија, Volkach
машина за виткање хартија Horizon AFC-504AKT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 01/2001 Километража Сила
Германија, Volkach
машина за виткање хартија Horizon AF-406F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230
Година 01/2017 Километража Сила
Германија, Volkach
машина за лепење Horizon BQ-470 машина за лепење Horizon BQ-470
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 01/2012 Километража Сила
Германија, Volkach
секач за хартија Horizon HT-30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 01/2009 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 2001 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Машина за редење хартија
Напон 380
Година Километража Сила
Полска, Radom
машина за виткање хартија Horizon  AC-1200 машина за виткање хартија Horizon  AC-1200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1998 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 172 огласа
Прикажи