Филтри -

Компресори Ingersoll Rand

Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

212 огласа: Компресори Ingersoll Rand

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет 30000 л/мин Притисок 10 бар
Година 2011 Километража 2535 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Капацитет 30000 л/мин Притисок 10 бар
Година 2011 Километража 1627 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2007 Километража 3115 м/ч Сила
Шпанија, España
стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand XHP 1170 WCAT стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand XHP 1170 WCAT стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand XHP 1170 WCAT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2010 Километража 3873 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2008 Километража 6799 м/ч Сила
Шпанија, España
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2010 Километража 4875 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2006 Километража 3158 м/ч Сила
Шпанија, España
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 1990 Километража 1405 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година Километража 2748 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
нови стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand A30-9.5/1,5 CG80 540m3 нови стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand A30-9.5/1,5 CG80 540m3 нови стационарен воздушен компресор Ingersoll Rand A30-9.5/1,5 CG80 540m3
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година 01/2021 Километража 50 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година Километража 4917 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
преносен компресор Ingersoll Rand C80MX3 преносен компресор Ingersoll Rand C80MX3 преносен компресор Ingersoll Rand C80MX3
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
735 € / ден
Преносен компресор
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Foxhol
Контактирајте го продавачот
900 € / ден
Стационарен воздушен компресор
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Foxhol
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 07/2010 Километража 2100 м/ч Сила
Романија, COM. LIVEZILE
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мобилен компресор
Година 2016 Километража 1282 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2001 Километража 4148 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2005 Километража 1090 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 2003 Километража 2590 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Притисок 7 бар
Година Километража 1834 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Притисок 7 бар
Година 2008 Километража 2663 м/ч Сила
Франција, ANOULD
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи