Филтри -

Индустриски опреми Casadei

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Индустриски опреми Casadei

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Пила со лизгачка маса
Напон 400
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Wijchen
машина за брусење дрво Casadei LIBRA 35/2 RTC 110 машина за брусење дрво Casadei LIBRA 35/2 RTC 110 машина за брусење дрво Casadei LIBRA 35/2 RTC 110
3
Контактирајте го продавачот
23.599 € Без ДДВ
Машина за брусење дрво
Година 2023 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2022 Километража Сила
Германија, Egenhofen
фреза за дрво Casadei F25 M LL-FK
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.499 € Без ДДВ
Фреза за дрво
Година 2023 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
15.999 € Без ДДВ
Пила со лизгачка маса
Година 2023 Километража Сила
Германија, Egenhofen
површински планер Casadei PF 520 M TERSA
1
Контактирајте го продавачот
12.499 € Без ДДВ
Површински планер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Машина за брусење дрво
Година 2019 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2019 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Напон 400
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Фреза за дрво
Напон 400
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Комбинирана машина за обработка на дрво
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 1991 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 200 Hz
Година 2019 Километража 1687 м/ч Сила
Холандија, Rotterdam
фреза за дрво Casadei F 255 A3 PL
1
Контактирајте го продавачот
24.999 € Без ДДВ
Фреза за дрво
Година 2023 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 2018 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Површински планер
Година 2021 Километража Сила
Германија, Egenhofen
машина за брусење дрво Casadei LIBRA 10/95 TC Aktionsausstattung V2 машина за брусење дрво Casadei LIBRA 10/95 TC Aktionsausstattung V2
2
Контактирајте го продавачот
16.299 € Без ДДВ
Машина за брусење дрво
Година 2023 Километража Сила
Германија, Egenhofen
површински планер Casadei PS 630 tersa
1
Контактирајте го продавачот
13.699 € Без ДДВ
Површински планер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Egenhofen
машина за згустување Casadei PFS 520 Tersa машина за згустување Casadei PFS 520 Tersa машина за згустување Casadei PFS 520 Tersa
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.499 € Без ДДВ
Машина за згустување
Година 2022 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Комбинирана машина за обработка на дрво
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 1996 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за згустување
Година Километража Сила
Полска, MIECHUCINO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за брусење дрво
Година 2022 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се