Филтри -

Индустриски опреми GEA

Резултати од пребарување: 203 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

203 огласа: Индустриски опреми GEA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 12.000 €
Разладна витрина
Година Километража Сила
Германија, Nordhalben
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Machineryline
друга опрема за преработка на млеко GEA TVR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за преработка на млеко
Година 1984 Километража Сила
Германија, Gifhorn
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
88.975 € Без ДДВ
Хомогенизатор
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 06/2006 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Центрифуга
Година 2017 Километража Сила
Германија, Menslage
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разменувач на топлина со изгребана површина
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Индустриски филтер
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Coruche
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гранулатор
Година 2019 Километража Сила
Германија, Heidenheim
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Систем за чистење на место
Година 2011 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга индустриска опрема
Година 07/2020 Километража Сила
Холандија, Barneveld
опрема за мешање GEA Mixer Pharma Connect опрема за мешање GEA Mixer Pharma Connect опрема за мешање GEA Mixer Pharma Connect
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за мешање
Година 2019 Километража Сила
Германија, Heidenheim
гранулатор GEA Air Connect/Flexstream 250 гранулатор GEA Air Connect/Flexstream 250 гранулатор GEA Air Connect/Flexstream 250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гранулатор
Година 2019 Километража Сила
Германија, Heidenheim
пумпа за храна GEA Hilge Euro Hygia II Bloc Super 125/100/22/2 пумпа за храна GEA Hilge Euro Hygia II Bloc Super 125/100/22/2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
површинска пумпа GEA Hilge Euro Hygia I Adapta површинска пумпа GEA Hilge Euro Hygia I Adapta површинска пумпа GEA Hilge Euro Hygia I Adapta
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Површинска пумпа
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
пумпа за храна GEA Hilge Durietta I-200-5/1.1/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење
Година Километража Сила
Полска, Zamość
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за вакуумирање
Година 2014 Километража Сила
Полска, Zamość
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хомогенизатор
Година Километража Сила
Франција, Janville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сепаратор
Година 1999 Километража Сила
Германија, Gifhorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за мешање
Година 1983 Километража Сила
Франција, Janville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за сушење
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Barneveld
пумпа за храна GEA Hilge Hygiana S II/4A пумпа за храна GEA Hilge Hygiana S II/4A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
пумпа за храна GEA Hilge Durietta-Super I-100-10-0,75/2 пумпа за храна GEA Hilge Durietta-Super I-100-10-0,75/2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
пумпа за храна GEA Hilge Euro Hygia II Bloc Super 11,0/80/65/2 пумпа за храна GEA Hilge Euro Hygia II Bloc Super 11,0/80/65/2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
пумпа за храна GEA Hilge Hygiana Bloc I/3 пумпа за храна GEA Hilge Hygiana Bloc I/3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
пумпа за храна GEA Hilge Hygia II/10B пумпа за храна GEA Hilge Hygia II/10B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за храна
Година Километража Сила
Германија, Heidenheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 203 огласа
Прикажи
Претплати се