Филтри -

Градежни машини Putzmeister од Германија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

38 огласа: Градежни машини Putzmeister од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Стационарна пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 702
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2003 Километража 600 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 715 SD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1300 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
5.499 € Без ДДВ
Стрела за заливање со бетон
Година 2007 Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Германија, Belm
пумпа за бетон Putzmeister PUMI 24.67 CS (IN 3435)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 281615 км Сила
Германија, Aichtal
пумпа за бетон Putzmeister Mixkret 4 (IN 3424)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража 561 м/ч Сила
Германија, Aichtal
стационарна пумпа за бетон Putzmeister RV 16 (IN 3429) стационарна пумпа за бетон Putzmeister RV 16 (IN 3429)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Германија, Gründau
пумпа за бетон Putzmeister Mixkret 4 (IN 3426)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 118 м/ч Сила
Германија, Aichtal
пумпа за бетон Putzmeister HM25 AZ 24/100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1995 Километража 1210 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
8.650 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Belm
пумпа за бетон Putzmeister BSF 20.09 H (IN 3225) пумпа за бетон Putzmeister BSF 20.09 H (IN 3225)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M 20
Година 2006 Километража 154556 км Сила
Германија, Aichtal
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Машина за малтерисување
Година Километража Сила
Германија, Ludwigsau
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2017 Километража 2400 м/ч Сила
Германија, Belm
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 2007 Километража Сила
Германија, Belm
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 2007 Километража 244 м/ч Сила
Германија, Belm
нови машина за хоризонтално дупчење Putzmeister KOV 550 DUO
1
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 12/2010 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2007 Километража 86 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 718 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2019 Километража 100 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
15.450 €
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Belm
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 740D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража 1000 м/ч Сила
Германија
стационарна пумпа за бетон Putzmeister P 740D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Германија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се