Филтри -

Градежни машини PB од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини PB од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 500 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Ножична платформа
Носивост 1000 кг
Година 2014 Километража 195 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 24 м Носивост 450 кг
Година 2009 Километража 625 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража 43 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража 194 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 400 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се