Филтри -

Градежни машини PB

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Градежни машини PB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2017 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м Носивост 600 кг
Година 2014 Километража 737 м/ч Сила
Данска, Skive
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17.3 м Носивост 400 кг
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2013 Километража 293 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.3 м Носивост 750 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
ножична платформа PB PB S171-12E ножична платформа PB PB S171-12E ножична платформа PB PB S171-12E
3
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2013 Километража Сила
Полска, Trzemeszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.44 м
Година 2013 Километража 107 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 17.1 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Ножична платформа
Година 2007 Километража 3215 м/ч Сила
Германија, Lampertheim
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 27.25 м Носивост 1000 кг
Година 2014 Километража 214 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 27.25 м Носивост 1000 кг
Година 2018 Километража 267 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 22.5 м
Година 2012 Километража 296 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.44 м
Година 2015 Километража 634 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15.1 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 400 кг
Година 2009 Километража Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
9.026 € PLN 39.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 17.1 м Носивост 400 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 20.5 м
Година 2012 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.44 м
Година 2013 Километража 740 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи