Филтри -

Градежни машини GSR од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GSR од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.5 м Носивост 250 кг
Година 2016-01-01 Километража 11065 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.25 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.2 м
Година 2012 Километража 39031 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28.7 м
Година 2006 Километража 5895 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.5 м
Година 2016-01-01 Километража 1175 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16.1 м Носивост 280 кг
Година 2015-01-01 Километража 150000 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.6 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се