Филтри -

Градежни машини GSR

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини GSR: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.5 м Носивост 250 кг
Година 2016-01-01 Километража 11065 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.25 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година 2014 Километража 2784 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 3143 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.2 м
Година 2012 Километража 39031 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28.7 м
Година 2006 Километража 5895 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 52618 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20.5 м
Година 2016-01-01 Километража 1175 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16.1 м Носивост 280 кг
Година 2015-01-01 Километража 150000 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.6 м
Година 2021-01-01 Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се