Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Украина

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

65 огласа: Градежни машини Caterpillar од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 2606 м/ч Сила
Украина, м.Струмівка
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 12/1994 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
21.580 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 1524 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 5600 м/ч Сила
Украина, Khust
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10965 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
44.080 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2008 Километража 13302 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Висечко скеле
Година 2019 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Украина, Uzhhorod
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 45.580 €
Булдожер
Година 2002 Километража 19200 м/ч Сила
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2002 Километража 30500 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2009 Километража 17800 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2006 Километража 21500 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
273,30 € UAH 11.000 UAH
Булдожер
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
159.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2013 Километража 12370 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
273,30 € UAH 11.000 UAH
Булдожер
Година 2009 Километража 22000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 32.290 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 24000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 75.970 €
Булдожер
Година 2007 Километража 12800 м/ч Сила
Украина, Дяківці
багер гасеничар Caterpillar 303c
1
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 14799 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2002 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
118.200 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2011 Километража 13547 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се