Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Грција

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

77 огласа: Градежни машини Caterpillar од Грција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2013 Километража 12000 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 6846 м/ч Сила
Грција, Drepano
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 7649 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1 Брзина 40 км/ч
Година 1981 Километража 6793 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Евро Euro 2
Година 1993 Километража 7856 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1982 Километража 7883 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1991 Километража 8800 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 8121 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1978 Километража 8346 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 14300 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 8980 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 13590 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 7193 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 14000 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2015 Километража 14898 м/ч Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 9293 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 15492 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 10344 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2016 Километража Сила
Грција, Patras
натоварувач со тркала Caterpillar 972M XE натоварувач со тркала Caterpillar 972M XE
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6 Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 8700 м/ч Сила
Грција, Drepano
натоварувач со тркала Caterpillar 966M XE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 11930 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 86 м/ч Сила
Грција, Drepano
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 10400 м/ч Сила
Грција, Patras
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи