Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Германија

Резултати од пребарување: 822 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

822 огласа: Градежни машини Caterpillar од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.3 м Радиус на копање 9.47 м Висина за истовар 9.25 м
Година 12/2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.94 м Радиус на копање 8.63 м Висина за истовар 7.2 м
Година 12/2013 Километража 5890 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
191.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.26 м Длабочина на копање 7260 мм Радиус на копање 10.69 м Висина за истовар 6.93 м
Година 11/2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 7.26 м Длабочина на копање 7260 мм Радиус на копање 10.69 м Висина за истовар 6.93 м
Година 12/2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2 Длабочина на копање 6.3 м Длабочина на копање 6300 мм Радиус на копање 9.47 м Висина за истовар 6.29 м
Година 10/2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.45 м Длабочина на копање 5450 мм Радиус на копање 8.23 м Висина за истовар 6.86 м
Година 11/2020 Километража 1527 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Грејдер
Година 01/1993 Километража 17450 м/ч Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 10/2017 Километража Сила
Германија, Erftstadt
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2019 Километража 2411 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2019 Километража 1135 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 05/2020 Километража Сила
Германија, Erftstadt
булдожер Caterpillar D10T , Ripper, low hours, Exсelent condition
1
Контактирајте го продавачот
885.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2014 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
булдожер Caterpillar D6R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2006 Километража 10850 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
багер гасеничар Caterpillar 326F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 8100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
булдожер Caterpillar D9 T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2012 Километража 25000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
натоварувач со тркала Caterpillar 966H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2016 Километража 5100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
натоварувач со тркала Caterpillar 966K, 2012 Yom
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 13400 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
натоварувач со тркала Caterpillar 972M XE, 2016, Good condition
1
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 14411 м/ч Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1997 Километража 9989 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2513 м/ч Сила
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
69.890 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража 217 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1365 м/ч Сила
Германија, Straubing
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 822 огласа
Прикажи
Претплати се