Филтри -

Градежни машини BOMAG од Португалија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Градежни машини BOMAG од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Vila Nova Famalicão, Fradelos
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Компактор
Година 1990 Километража 9200 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Компактор
Година 1998 Километража 2360 м/ч Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 1336 м/ч Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 1826 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2013 Километража 1052 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 853 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 230 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca das Naves
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 600 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca das Naves
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи