Филтри -

Асфалт плочи Vögele

Резултати од пребарување: 307 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

307 огласа: Асфалт плочи Vögele

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 7000 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2019 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 3900 мм Ширина на полагање 1800 мм
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3 Максимална дебелина на полагање 6500 мм Ширина на полагање 2550 мм
Година 2012 Километража 4800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 7500 мм
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
349.000 US$ EUR ≈ 327.600 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража 1513 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
119.999 US$ EUR ≈ 112.700 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 6000 мм
Година 04/2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 39000 мм
Година 2012 Километража 10200 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1992 Километража 11839 м/ч Сила
Унгарија, Tata Széles Út Kft
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 0,75-2TV AB500 AB600 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 0,75-2TV AB500 AB600 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 0,75-2TV AB500 AB600 Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 0,75-2TV AB500 AB600 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 0,75-2TV AB500 AB600 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 0,75-2TV AB500 AB600 Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 3919 м/ч Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25TV Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges асфалт павер гасеничар Vögele 1,25-2TP2 Verbreiterungen Extensions Rallonges
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
144.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 1584 м/ч Сила
Германија, Grossenaspe
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 8900 м/ч Сила
Полска, Kamienica
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 50.690 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 12000 мм Ширина на полагање 12000 мм Работна брзина 15 км/ч Капацитет на резервоар 5 м³
Година 01/2019 Километража 44494 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 10917 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 9000 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 8 м³
Година 04/2019 Километража 4000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 7607 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 4990 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 1100 мм Работна брзина 3.6 км/ч
Година 2008 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 307 огласа
Прикажи
Претплати се