Филтри -

Асфалт плочи Volvo

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Асфалт плочи Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
135.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2019 Километража 990 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2021 Километража 2418 м/ч Сила
Холандија, Haps
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 10475 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
107.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2019 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 5252 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 12309 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
99.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 8760 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 8290 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
аукција 28.400 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 8652 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.270 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 4 Максимална дебелина на полагање 5000 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 7500 мм
Година 2015 Километража 3115 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2005 Километража 15812 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 7440 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
70.740 € KZT 34.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2007 Километража 10500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 2500 мм
Година 2013 Километража 9214 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2008 Километража 5430 м/ч Сила
Украина, Саливінки
асфалт павер гасеничар Volvo 8820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 9375 м/ч Сила
Полска, Kamienica
Контактирајте го продавачот
114.400 € KZT 55.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 11845 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.740 € KZT 34.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
96.750 € KZT 46.500.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 7830 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи