Филтри -

Асфалт плочи со тркала Vögele

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

65 огласа: Асфалт плочи со тркала Vögele

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.360 € UAH 1.923.000 UAH
Ширина на полагање 3 мм
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 1765 м/ч Сила
Германија, Konz
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003-01-01 Километража 5692 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Максимална дебелина на полагање 3900 мм Ширина на полагање 1800 мм
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Ширина на полагање 39000 мм
Година 2012 Километража 10200 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1992 Километража 11839 м/ч Сила
Унгарија, Tata Széles Út Kft
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 3400 мм
Година 12/2010 Километража 11738 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
38.999 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 4902 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 545 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Година 1994 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
75.370 € PLN 326.000 PLN
Година 2015 Километража 8250 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
67.510 € PLN 292.000 PLN
Година 2010 Километража 7500 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Ширина на полагање 1 мм
Година 2020 Километража 610 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 14350 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
71.210 € PLN 308.000 PLN
Година 2011 Километража 7962 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
49.050 € GBP 42.000 GBP
Година 2016 Километража 4600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1030 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 10088 м/ч Сила
Шпанија, Galicia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Јужна Африка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 6358 м/ч Сила
Италија, Mambellina
асфалт павер со тркала Vögele Super 1303-3i асфалт павер со тркала Vögele Super 1303-3i асфалт павер со тркала Vögele Super 1303-3i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер со тркала Vögele Super 1603
1
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година 2005 Километража 4300 м/ч Сила
Италија, Lozzo Atestino
Контактирајте го продавачот
56.700 €
Година 2017 Километража 3420 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Ширина на полагање 3 мм
Година 2018 Километража 1800 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
66.570 € GBP 57.000 GBP
Година 2017 Километража 5600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се