Филтри -

Асфалт плочи Dynapac

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

85 огласа: Асфалт плочи Dynapac

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година Километража 11246 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 1200 мм
Година 2017 Километража 3030 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 2455 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 2500 мм
Година 2011 Километража 7340 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4058 м/ч Сила
Норвешка, Lier
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 300 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 4 км/ч
Година 10/2018 Километража 165 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража 2250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
аукција 5.572 € SEK 64.300 SEK
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 7888 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 4498 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.450 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 600 мм Ширина на полагање 300 мм Работна брзина 4.5 км/ч Капацитет на резервоар 6 м³
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 3513 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 3806 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 11755 м/ч Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 6930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.340 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 7535 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 450 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
52.900 € GBP 45.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 3400 мм
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
37.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4107 м/ч Сила
Полска, DOBROŃ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 1534 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 1200 мм
Година 2015 Километража 2929 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи