Филтри -

Финишери за бетон

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Финишери за бетон, бетонски павер

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
740.000 US$ EUR ≈ 694.700 €
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 140.800 €
Година 2009 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 112.700 €
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 140.800 €
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Asten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на асфалтна трака 5.3 м
Година 2003 Километража 8380 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2007 Километража 5250 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 10950 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 230.000 €
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Турција, İLKADIM/SAMSUN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Шпанија, Chiva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2023 Километража 803 м/ч Сила
Холандија, Asten
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.410 €
Година 2001 Километража 3667 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
финишер за бетон Wirtgen SP15 финишер за бетон Wirtgen SP15
2
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Година 2018 Километража 3550 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Холандија, Asten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на асфалтна трака 32 м
Година Километража 550 м/ч Сила
Холандија, Asten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
Ширина на асфалтна трака 2.5 м
Година 2011 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на асфалтна трака 5.5 м
Година 2006 Километража 9273 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Ширина на асфалтна трака 1 м
Година 2011 Километража 10677 м/ч Сила
Полска, Jawornik
RB Trading International
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се